Witamy !

Nowa strona naszego wydziału:
https://matematyka.uwb.edu.pl/

Sekretariat

Godziny pracy
pn. - czw.: 8:00 - 15:30
pt.: 8:00 - 14:00
Przyjmowanie interesantów
pn., wt., śr.: 9:00 - 15:30
pt.: 9:00 - 14:00
Pokój
2009
Telefon
85 738 8284
Fax
85 738 8313
Adres e-mail
office@math.uwb.edu.pl

Plan zajęć

Aktualizacja: 2024-04-10

Plan ramowy

Plan zajęć w systemie USOS

Brak aktualnych ogłoszeń. Nieaktualne ogłoszenia...


Brak aktualnych wydarzeń.Minione wydarzenia...


Seminarium WM

Więcej...

Seminaria w jednostkach

Ostatnio wydane publikacje

  1. A. Dobrogowska, M. Szajewska
    Eigenvalue problem versus Casimir functions for Lie algebras
    Anal. Math. Phys. 14 (2024), 1-24.
    DOI: 10.1007/s13324-024-00892-4
  2. R. Andruszkiewicz
    The classification of non-commutative torsion-free rings of rank two
    J. Algebra Appl. 23 (2024), no. 6, 1-5, (Article number: 2450121).
    DOI: 10.1142/S0219498824501214
  3. J. Diblik, M. Růžičková
    Vanishing and blow-up solutions to a class of nonlinear complex differential equations near the singular point
    Advances in Nonlinear Analysis 13 (2024), no. 1, 1-44.
    DOI: 10.1515/anona-2023-0120
  4. A. Dobrogowska
    Modelowanie matematyczne zjawisk przyrodniczych
    Misja Bioróżnorodność, Uniwersytet w Białymstoku, 2023, pp. 151-155.
  5. M. Szajewska
    Geometrical structures of nested polyhedra
    J. Phys.: Conf. Ser. 2667 (2023), 1-7.
    DOI: 10.1088/1742-6596/2667/1/012045
Więcej...
  • * Student
Uwagi do prezentowanych tutaj danych bibliograficznych proszę kierować do: libmaster@math.uwb.edu.pl